Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 13
søndag, 01-04-2018
- Påskeferie 01, 02, 03, 04, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 41, 42, 43, 44, 51, 52, 53, 54, 61, 62, 63, 64, 71, 72, 73, 74, 81, 82, 83, 84, 91, 92, 93, 94
Uge 14
mandag, 02-04-2018
- Påskeferie 01, 02, 03, 04, 11, 12, 13, 14, 21, 22, 23, 24, 31, 32, 33, 34, 41, 42, 43, 44, 51, 52, 53, 54, 61, 62, 63, 64, 71, 72, 73, 74, 81, 82, 83, 84, 91, 92, 93, 94
tirsdag, 03-04-2018
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
08:00- Intro-kursus for 8. årgang_obligatorisk (nærmere plan følger) 81, 82, 83, 84 IG, ME, MH, MS
onsdag, 04-04-2018
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
08:00- Intro-kursus for 8. årgang_obligatorisk (nærmere plan følger) 81, 82, 83, 84 IG, ME, MH, MS
torsdag, 05-04-2018
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
08:00- Intro-kursus for 8. årgang_obligatorisk (nærmere plan følger) 81, 82, 83, 84 IG, ME, MH, MS
14:00-15:30 Skilsmissegruppe: 1. og 2. årgang BSL, MS
fredag, 06-04-2018
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
08:00- Intro-kursus for 8. årgang_obligatorisk (nærmere plan følger) 81, 82, 83, 84 IG, ME, MH, MS
Uge 15
mandag, 09-04-2018
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
14:00-16:00 Rødkål og citroner - talenthold 5. årg. BM
tirsdag, 10-04-2018
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
18:00-21:00 Pædagogisk aftenmøde / Generalforsamling AB, AN, AP, BF, BM, BR, BSL, CE, CES, CH, CHR, CI, CK, CL, CS, DJ, DL, DO, ED, GP, GS, GT, HL, HO, IG, JL, JM, JMT, JN, KF, LB, LL, LM, LO, MA, MC, ME, MF, MH, MJ, MM, MO, MP, MS, NT, OK, PI, PJ, PM, PR, RM, RV, SD, ST, TL, TM, VF, CLA, ARN, BH, BRM, CBA, EPB, GLA, HEJ, JLK, JWH, KAA, KLK, KMW, LAV, LGZ, LI, MAP, NAT, NBA, NSS, SOR, SSL, TRK, TVB, YED, YH, YOR
onsdag, 11-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
08:00- Teaterdage for 6. årgang 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
10:00- Generalprøve teater 6. årg. for udvalgte klasser og bedsteforældre 61, 62, 63, 64 NT, CI, HO, LL, SKY
18:00-21:00 Skolefest for 5. og 6. årgang 51, 52, 53, 54, 61, 62, 63, 64 CI, CK, DJ, HO, LL, NAT, ND, PI, PJ, SD, ST, CLA
torsdag, 12-04-2018
08:00- Præstedag 8.4 84
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
10:35-11:05 Evaluering af læsetest CK, PM
14:00-15:30 Skilsmissegruppe: 1. og 2. årgang BSL, MS
17:30-20:30 Skolefest for 3. og 4 årgang_6. årgang viser stykke 31, 32, 33, 34, 41, 42, 43, 44 AN, BR, CE, CI, CK, CS, GT, HO, LB, LL, LM, LO, NAT, ND, NT, PR, RM, SKY, TL, TM
fredag, 13-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
lørdag, 14-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
søndag, 15-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
Uge 16
mandag, 16-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
14:00-16:00 Rødkål og citroner - talenthold 5. årg. BM
tirsdag, 17-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
08:00- Præstedag 8.1 81
onsdag, 18-04-2018
08:00- Præstedag 8.3 83
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
torsdag, 19-04-2018
08:00- Teaterdage for 2.1 og 2.2 21, 22 JN, SKY, MA
10:00- Generalprøve på 2.1 og 2.2 teater for udvalgte klasser og bedsteforældre 21, 22 JN, SKY, MA
14:00-15:30 Skilsmissegruppe: 1. og 2. årgang BSL, MS
17:30-20:30 Skolefest for 0.1+0.2+1.1+1.2+2.1+2.2 01, 02, 11, 12, 21, 22 CHR, DO, JN, LO, MC, MP, NAT, ND, TL, AMM, AR, KN, MA, MN, ML, THN
Uge 17
mandag, 23-04-2018
08:00- Lejrskole 5.1 med CK og MH 51 CK, MH
tirsdag, 24-04-2018
08:00- Lejrskole 3.1 med LO og TL 31 LO, TL
08:00- Lejrskole 5.1 med CK og MH 51 CK, MH
17:00-19:30 Klubaften (Far og søn) 31, 32, 33, 34, 41, 42, 43, 44, 51, 52, 53, 54 CD, CR, MI, RT
onsdag, 25-04-2018
08:00- Lejrskole 3.1 med LO og TL 31 LO, TL
08:00- Lejrskole 5.1 med CK og MH 51 CK, MH
09:50-10:20 Evaluering af læsetest PM, ST
10:00- Generalprøve på 2.3 og 2.4 teater for børnehaver og bedsteforældre 23, 24 AN, ED, SKY
17:30-20:30 Skolefest for 0.3, 0.4, 1.3, 1.4, 2.3 og 2.4 03, 04, 13, 14, 23, 24 AN, CL, CS, ED, GP, HO, KF, LB, MC, NAT, ND, SKY, CA, EW, HL, HR, NJ, TJ, UJ
torsdag, 26-04-2018
08:00- Lejrskole 3.1 med LO og TL 31 LO, TL
08:00- Lejrskole 5.1 med CK og MH 51 CK, MH
14:00-15:30 Skilsmissegruppe: 1. og 2. årgang BSL, MS
fredag, 27-04-2018
- Konfirmationer 8.1, 8.2 og 8.3 81, 82, 83
lørdag, 28-04-2018
- Konfirmation 8.4 84
Uge 18
mandag, 30-04-2018
08:00- Blå mandag 8. årgang 81, 82, 83, 84
14:00-16:00 Rødkål og citroner - talenthold 5. årg. BM